Menu

Telefon zaufania czy jakiś inny ?

1 stycznia 1970 - Bez kategorii

Od kiedy w Polsce i na świecie rozpowszechnił się internet całkiem wiele zmieniło się w większej części branż. Mnóstwo firm połowicznie albo całkowicie przeniosła swoją działalność w tryb online. Zmiany dotknęły również branży erotycznej, która wiele straciła przez internet. Przecież w sieci wiele usług, za które do tej pory należało płacić, jest dostępnych za darmo. Filmy, czasopisma, komiksy, to wszystko można przeglądać wirtualnie bezpłatnie. Jednak wbrew pozorom najmniej na tych zmianach straciła telefonia erotyczna.

Przyczyny fenomenu sex telefonu

Może się wydawać, że linie erotyczne czasy prosperity mają już od lat za sobą. W końcu coraz mniej osób instaluje stacjonarne łącze, większość używa komórek oraz internetu. Jednak sex telefon w dalszym ciągu posiada mnóstwo oddanych wielbicieli, którzy czerpią z usług tego rodzaju systematycznie. Nic w tym zaskakującego, przecież wrażenia, jakich dostarcza nie będą dostępne w sieci. Na pewno działa tutaj wyobraźnia, która w branży erotycznej jest bardzo istotna. Osoba dzwoniąca na erotyczną linię przeważnie nie ma przesłanek, jak wygląda rozmówczyni. Co najwyżej można się tego domyślać po głosie. Jakkolwiek bardzo często można spotkać sex telefony, gdzie pokazane jest zdjęcie telefonistki. Lecz w rzeczywistości nie widzimy jej na żywo, przez co sporo musimy sobie wyobrażać – zobacz sam sextelefon.

Praca w centrali erotycznej

Tak właściwie dzwoniąc na sex telefon nie mamy pojęcia o tym, z kim zostaniemy połączeni. Oczywiście część regularnych klientów posiada własne preferencje, lecz mimo to nie mają pojęcia o tym, kim te panie są co dnia. A telefonistki są szalenie różnorodną grupą, wiele z nich to studentki dorabiające sobie po zajęciach, kobiety w średnim wieku, o wszelkich rodzajach urody i charakterach. Od pracownicy erotycznej wymagana jest jedynie swoboda w konwersacjach o seksie oraz odpowiedni głos, miły dla ucha. Nie potrzebne jest doświadczenie, bowiem okres próbny określi czy konkretna osoba nadaje się na zatrudnienie w sex telefonie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *