Menu

Kasyna online

19 stycznia 2018 - kasyno online

Ruletka wyzwala wybitnie wiele emocji w graczach. Wpływa na to sam fakt, że o zwycięstwie decyduje w kluczowej mierze zbieg okoliczności. Zasady tejże gry są ogromnie łatwe i łatwe do opanowania. Esencją ruletki jest tarcza, która ma średnicę pięciuset sześćdziesięciu milimetrów. Tudzież w trakcie jej obracania – po jej polach toczy się nieduża kuleczka.

Powinno się wspomnąć, iż podstawowa ruletka kryła się za nazwą boule, natomiast za wynalazcę obrotowej tarczy uważa się powszechnie samego Blaisa Pascala. Samo koło do ruletki podzielone jest na trzydzieści siedem pól, jakie ponumerowane są od zera do trzydziestu sześciu. Gracze są w stanie obstawiać zakłady w różnorodny sposób. Mogą wybierać barwy (czarny i czerwony), parzyste czy też nieparzyste liczby, wysokie oraz niskie, a także dowolną ilość liczb oraz ich przypuszczalnych kombinacji. W trakcie gry każdy z graczy posiada żetony o całkowicie innym kolorze, niż żetony konkurenta. Jest to istotne, albowiem w przeciwnym razie mogą one się pomylić, a tym samym wygrana nie będzie bezdyskusyjna.

W czasie, kiedy krupier ogłosi, że obstawianie dobiegło końca, w ruch idzie ruletka wraz z kulką, która wskaże zwycięzcę gry. Niektóre kasyna chcąc podwyższyć szanse na ewentualną wygraną, zezwalają obstawiać numery w trakcie rzucania kuli poprzez krupiera. Jednakże istotne jest to, aby zdążyć z obstawianiem, nim krupier wypowie magiczne sformułowanie: zakończenie obstawiania. W przeciwstawnym razie taki zakład jest uznany za nieważny, nawet jeśli okaże się, iż trafiliśmy bezbłędnie z zakładami.

W grze Ruletka funkcjonują rozmaite typy zakładów. Są to między innymi:
• Straigt up (tu wybieramy jeden numer)
• Split bet (selekcjonujemy dwa numery)
• Dozen bet (tuziny)
• Column bet (tutaj możemy obstawić całą kolumnę)
• Red, Black (istotną rolę odgrywają kolory – czerwony albo czarny)
• Even, odd (w tym wypadku istotne są parzyste bądź też nieparzyste numery)

Jeżeli zaś chodzi o zero, to jesteśmy w stanie obstawiać je tak samo jak inne cyfry oraz liczby. Toteż jak widać, ruletka to w głównej mierze gra, w której znaczącą rolę pełni przypadek i powodzenie.

Od czego zacząć grę w ruletkę?
Choć ruletka to tak właściwie gra typowo przypadkowa, w jakiej wybitnie dużo, a właściwie wszystko zależy od naszego szczęścia, to należy zapoznać się z jej zasadami oraz dowiedzieć się, od czego w ogóle rozpocząć, aby choć odrobinę zwiększyć nasze szanse na oczekiwane przez nas wyniki. Wobec tego pierwsze co musimy zrobić to przyporządkowanie się do stosownego działu wedle żetonów, które posiadamy, bo ruletka jest takim rodzajem gry, gdzie jak to w grach hazardowych operuje się żetonami mającymi wskazane cele oraz wartości. Żetony mają po prostu zastępować nam pieniądze, zatem im więcej posiadamy żetonów tym więcej pieniędzy wygramy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *