Menu

Fotobudka – Magic Mirror

29 października 2017 - Bez kategorii

Fotobudka to narzędzie, cieszące się coraz większą popularnością w Polsce, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic tutaj nie ma dziwnego, przecież każde wydarzenie towarzyskie staje się o wiele ciekawsze, kiedy jest ona na miejscu. Usługa spotykana jest na ślubach, wieczorach kawalerskich, eventach służbowych. Od niedawna coraz częściej możemy ją spotkać także w postaci magic mirror, zapewniającej niecodzienne doznania. 

Sporym plusem fotobudki w tej wersji jest jej wygląd. Użytkownicy podchodzą do ozdobionego lampkami lustra, przed którym wystarczy dobrze się ustawić, aby zrobić ciekawe fotografie. Lustro ma dostatecznie dużą powierzchnie, dzięki czemu możemy z jego użyciem robić też zdjęcia grupowe. W czasie pozowania wszyscy uczestnicy widzą siebie w odbiciu lustra bardzo dobrze, co gwarantuje uzyskanie zadowalającego rezultatu. Jednak nie tylko zdjęcia zrobimy korzystając z magic mirror. Fotobudka w tej wersji ułatwia również kręcenie niedługich filmów oraz plików GIF. Mało tego, jeszcze przed wydrukiem nowe zdjęcie lub plik można pokazać wszystkim kolegom na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, szczególnie w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które proponują wynajem fotobudki na dowolne okazje. Ze względu na zwiększająca się konkurencję opcja staje się coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na spotkanie towarzyskie, które wymaga integracji, jak np. event firmowy. Pozując wspólnie przed zwierciadłem, wygłupiając się i używając różnorodnych akcesoriów, uczestnicy na pewno się zintegrują. Ciekawa przygoda jest pewna! Magic Mirror bardziej niż zwykła budka odnajduje się na przyjęciach weselnych. Żeby znaleźć odpowiednią firmę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, aby wybrać jako lokalizację Trójmiasto. Warto przeanalizować parę ofert, mogą się między sobą różnić nie jedynie ceną, ale też dodatkowymi opcjami. Trzeba rezerwować fotobudki z dużym wyprzedzeniem, gdyż są obecnie szalenie popularne.

Zobacz również: https://magicmirror-3city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *